Zeynep Bastık dantelli geceliğiyle poz verdi, sosyal medya karıştı, bu kadarı çok değil mi

Zeynep Bastık dantelli geceliği ile poz verince sosyal medyayı adeta birbirine kattı.

Zaman zaman yaptığı açıklamaları, zaman zaman ise tavırları ile gündeme gelen Zeynep Bastık, bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Ünlü şarkıcının paylaştığı son fotoğraflar deyim yerindeyse bomba etkisi yarattı.

Son dönemde müzisyen Mabel Matiz’den aldığı “Lan” şarkısı ile beraber başarı yakalayan Bastık, stüdyosundan çeşitli pozlar paylaşmayı da ihmal etmedi. Tabii ki de bu fotoğraflar ciddi anlamda konuşuldu.

Bildiğiniz gibi “Lan”, şu anda 80 milyondan fazla kez dinlendi ve pek çok güzel yorum aldı.

Zeynep Bastık’ın Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bu fotoğraflara adeta beğeni ve yorumlar yağdı. Kimileri alev emojileri ile beraber güzel şarkıcının seksiliğini ön plana çıkartırken, kimileri ise kalp atmayı uygun gördü. Elbette herkes bu kadar hoşgörülü değildi. Bazı takipçiler, bu tarz fotoğrafların güzel şarkıcıya yakışmadığını ima eden yorumlarda bulundu.

İşte Zeynep Bastık’ın paylaştığı fotoğraflardan ilki bu fotoğraf. Aslına bakarsanız çok da abartılacak bir şey yok gibi görünüyor. Ama işte, sosyal medya bu. İnsanlar maalesef ki birbirini linçlemek için hazırda bekliyor. Konu Zeynep Bastık gibi popüler bir isim olunca da ortaya böyle yorumlar çıkabiliyor.

Diğer fotoğraf ise bu şekilde. Peki siz Zeynep Bastık’ı nasıl buluyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x