Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) 33. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Dr. Av. Murat Aksu tekrar başkanlığa seçildi. Conrad Otel’de gerçekleştirilen organizasyonda, vakfın gelecek dönemde izleyeceği rotaya da değinildi. Yeni yönetim kurulunda ise Murat Aksu’nun yanı sıra 8 kadın üye yer alıyor. Başkan Aksu, TESYEV’in kadın çalışanlarına teşekkür ederek, engelli bireylerin yaşamlarına umut ve neşe kattıklarını belirtti.